Головна подія березня, Фестиваль  Будівельного Сервісу . Фенстер-БУД  відбудеться у Києві в рамках Міжнародної будівельної виставки INTERBUILDEXPO 2020 з 17 по 20 березня 2020 в Міжнародному Виставковому Центрі  (просп. Броваський, 15, м. Лівобережна).

Команда INTERBUILDEXPO  разом з АСОЦІАЦІЄЮ УЧАСНИКІВ РИНКУ ВІКОН ТА ФАСАДІВ підготували інтерактивний майданчик, де УСІ БАЖАЮЧІ зможуть спробувати свої сили у монтажу вікон, отримати консультації та поради найкращих експертів ринку та  побачити інновації  ринку світлопрозорих конструкцій!

Програма побудована таким чином, щоб всі учасники заходу змогли вдосконалити свої навички, продемонструвати майстерність, відпрацювати монтаж складних вузлів та розібрати типові помилки.

Майстер-КЛАС з МОНТАЖА ВІКОН та ДВЕРЕЙ.  УСІ  БАЖАЮЧІ зможуть змонтувати вікно!   Тобто ВИ маєте можливість не тільки подивитись, як Це роблять  атестовані фахівці, але і спробувати самостійно змонтувати вікно, поклеїти стрічку або за герметизувати монтажний шов.

Протягом  4-х днів Асоціація Учасників ринку вікон та фасадів надає фахове навчання для усіх бажаючих. Навчання буде проводитись у двох віконних та одному дверному прорізі у стіні, побудованої з керамічного  блоку з різним типом утеплювача.

 

ПРОГРАМА ЗАХОДУ :

 

17-20 березня
Павільйон №2 Майданчик ФЕСТИВАЛЬ БУДІВЕЛЬНОГО СЕРВІСУ.  ФЕНСТЕР-БУД 

PENOSIL – Демонстрація герметизуючих та утеплюючих матеріалів та нових профілів для розсувних систем

MEESENBURG – Майстер-клас з с виносного монтажу для будівель з нульовим енергоспоживання.

ILBRUCK – Майстер-клас із застосування новітніх матеріалів для герметизації та утеплення монтажного шву та укосів вікна.

«Сонячні вікна» Майстер-клас з монтажу вікна на консолі з системою кріплень від VS –Therm  та теплим підставочним профілем

«ВІКНА СТАР» -Мамйстер-клас з монтажу зламобезпечних SMART вікон та дверей  з виористання фурнітури „WINKHAUS“

«ВІКНА ТРАСТ» – Тестування безпечної москітної сітки від випадіння домашних тварин та дітлахів.

 «GoodWin“ – Демонтсрація інноваційних рішеннь для провітрювання та безпеки з використанням  фурнітури SІЕGENIA

AXOR – Демонстрація нової фурнітури для алюмінієвих вікон

«ДІАМАНТ»  –  монтаж зламобезпечого вікна з алюмінієвих профілів „ETEM“.

EPS Graphite  – демонстрація  зовнішнього утеплювача  для будинків з нульовим енергоспоживанням.

18 та 19 березня запрошені експерти: Олег Кеслер та Олексій Бубнов  дають оцінку вікон та якості монтажу та проводять консультації для відвідувачів майданчика.

 

Ким би Ви не були: виробником,  монтажником, продавцем віком, постачальником матеріалів або навіть експертом , приходьте цікаво буде усім.