Штукатурка/шпаклівка

Тема: РІШЕННЯ МЕХАНІЗОВАНОГО НАНЕСЕННЯ ШТУКАТУРКИ ПРИ ПОТУЖНОСТЯХ 220V ТА ПОЛІМЕРНОЇ ШПАКЛІВКИ AIRLESS-ОБЛАДНАННЯМ

Нанесення сухих будівельних сумішей машинним способом давно завоювали будівельний ринок , і це не дивно, адже це значно скорочує витрати коштів та пришвидшує час роботи.

Окрім явних переваг використання механізованого способу, будівельники стикаються і з проблемами, однією з таких є відсутність високої напруги на об’єктах  (380 V).

Суть цієї проблеми в тому, що при роботі станції на низьких напругах (220 V) суміш, яка подається з шнекової пари буває не завжди однорідна і стабільна, тому завжди приходиться шукати додаткові альтернативні джерела електроенергії.

17.03-19.03 з 13:00 до 17:00

Майстер-клас 1 (штукатурка легка)
Бренд KRUMIX, який проповідує постійний пошук нових технологічних рішень, вирішив вивести на ринок інноваційний гіпсовий продукт, особливістю
якого є стабільність суміші при низьких напругах та подовжений термін служби шнекової пари на понад 20 %.
Щоб наочно продемонструвати усі переваги машинної штукатурки KM Light проведемо практичні майстер-клас на основі станції Kaleta 4 230 V.

Майстер-клас 2 (полімерна шпаклівка)
Асортимент ТМ KRUMIX надзвичайно широкий, окрім штукатурок, компанія також виробляє і різні види гіпсових шпаклівок.
Тому у програмі майстер-класу також передбачене машинне нанесення сухої полімерної шпаклівки, демонстрація її переваг та економічної вигоди.
Щоб показати високу якість шпаклювальної суміші, буде продемонстровано рівень механізованого шпаклювання Q4, який вважається класом “преміум” і відповідає найвищим вимогам поверхні.

У програмі консультації та поради найкращих експертів європейського рівня з питань механізованого нанесення гіпсових сумішей